ТМ Жарркофф працює на ринку України вже близько 10 років. За цей час в непростих економічних умовах сьогодення формувався її асортимент. Локомотивом і першою групою товарів ТМ Жарркофф була група «Паливо»:

  • деревне вугілля;
  • деревновугільні брикети;
  • дрова.

Процес виготовлення деревного вугілля має свої особливості. Підготовлена деревина (порізана та порубана згідно стандартів) на спеціальних вагонетках подається в спеціальну піч – реторту. Там деревина спочатку висушується при температурі 370 °С, де з неї виділяється вся волога, потім температура підіймається до 470-500 °С. Процес проходить без доступу кисню. Через певний час з деревини відділяються смоли, кислоти, гази і вона перетворюється в деревне вугілля.

Процес перетворення деревини в деревне вугілля називається піролізом. Після піролізу, з печі в вагонетках виїздить деревне вугілля. Головні фактори, що впливають на якість деревного вугілля – це дотримання технології піролізу та якість деревини.

ТМ Жарркофф для своєї продукції використовує тільки такі породи деревини як граб, бук та дуб. Із цих твердолистяних порід виходить найкраще вугілля, яке не виділяє ніяких шкідливих речовин, дає стійкий та довготривалий жар. Після піролізу готове деревне вугілля холоне, потім відсортовується фракція 20-80 мм та фасується. Дрібніша фракція та пил переробляються в деревневугільні брикети.

 

 

Процес виготовлення деревного вугілля має свої особливості. Підготовлена деревина (порізана та порубана до стандартів) на спеціальних вагонетках подається в спеціальну піч–реторту. Там деревина спочатку висушується при температурі 370 °С, де з неї виділяється вся волога, потім температура підіймається до 470-500 °С. Процес проходить без доступу кисню. Через певний час з деревини відділяються смоли, кислоти, гази і вона перетворюється в деревне вугілля. Процес перетворення деревини в деревне вугілля називається піролізом. Після піролізу з печі в вагонетках виїздить деревне вугілля. Головні фактори, що впливають  на якість деревного вугілля – це дотримання технології піролізу та якість деревини. ТМ Жарркофф для своєї продукції використовує тільки такі породи як граб, бук та дуб. Із цих твердолистяних порід виходить саме краще вугілля, яке не виділяє ніяких шкідливих речовин, дає самий сильний та довготривалий жар. Після піролізу готове деревне вугілля холоне, потім відсортовується фракція 20-80 мм та фасується. Дрібніша фракція та пил переробляються в деревно-вугільні брикети.

Деревне вугілля та брикети розпалити не зовсім просто. Для зручності своїм покупцям ТМ Жарркофф ввела в свій асортимент групу товарів «Розпалювачі». В першу чергу це рідкі розпалювачі, різної ємності, гелевий розпалювач та тверді розпалювачі. До виготовлення рідких розпалювачів ТМ Жарркофф підходить дуже відповідально. Основа рідких та гелевого розпалювачів у ТМ Жарркофф - це чистий, без домішок спирт, який при горінні не димить. А це значить, що деревне вугілля, а в результаті і приготована на вогні страва не отримає нічого шкідливого. 

Третьою, та самою перспективною по асортименту групою товару є «Барбекю та аксесуари». Власне виробництво розширюється та постійно збільшується асортимент. По скільки головною увагою ТМ Жарркофф є постійні та вдячні клієнти, для виготовлення товарів цієї групи відділ контролю якості відбирає постачальників сировини з провіреною репутацією, і кожна партія металу провіряється на відповідність. Так для виготовлення  шампурів  береться тільки харчова нержавіюча сталь, а для мангалів метал, товщиною 0,8 мм. Такі мангали надійно прослужать своїм власникам не один сезон.

 

 

Протриматись в нестабільних економічних умовах можуть тільки ті виробники та продавці, яким віддає свою перевагу головний оцінювач всієї продукції – покупець та споживач. На фоні того, що чимало торгових марок зійшли в цей час з дистанції, ТМ Жарркофф пройшла  випробування часом та тільки збільшила свій потенціал. А це говорить про те, що споживач зробив свій вибір на користь ТМ Жарркофф. 
Бажаємо гарного здоров’я та процвітання.

З повагою, колектив ТМ Жарркофф